Nestyďte se za své pravé jméno

14. června 2018

Velmi si vážíme, že nakupujete vstupenky přes Lístocheck. Náš systém tvoříme s láskou, aby vám nabízel nejlepší služby na trhu se vstupenkami. Od začátku přinášíme pouze takové vstupenky, které jsou vázány na jméno konkrétního návštěvníka. Jsme přesvědčeni, že mít na lístku skutečné jméno, přináší několik výhod.

Uvedením svého pravého jména se chráníte před krádeží vstupenky. Pokud při koupi svého eTiketu nebo FanTiketu uvedete své skutečné jméno, už o něj nikdy nepřijdete. Při krádeži nebo ztrátě FanTiketu se nám stačí ozvat a my vám pošleme nové vstupenky. Pokud někde ztratíte své etikety, můžete si je sami snadno stáhnout na listocheck.cz. A máte po starostech.

Uváděním svého skutečného jména také bojujete proti překupníkům a ilegálním obchodníkům (napr.Viagogo), kteří vydělávají na vaší důvěřivosti. Nedovolte, aby spekulanti okrádali vás a vaši oblíbenou kapelu či umělce. Lístocheck je vždy jediným a exkluzivním prodejcem na akce, které má v nabídce. Nikde jinde se tyto vstupenky koupit nedají a platné jsou vždy pouze s uvedeným jménem skutečného majitele. Pokud vám kdosi nabídne k prodeji vstupenku s logem Lístocheck, mějte se na pozoru. Prověřte si na listocheck.cz nebo listocheck.sk, zda se vstupenka nedá koupit oficiálně mnohem levněji. Pokud jste již vstupenku koupili neoficiálním způsobem, nestyďte se a dejte nám vědět. Vyřešíme situaci tak, abyste na koncert opravdu dostali.

Třetím a velmi důležitým důvodem, proč psát skutečné jméno na každý etiket nebo FanTiket, je bezpečnost. Každý organizátor nese odpovědnost za vaše bezpečí a komfort na akci. My v Lístocheck si uvědomujeme, že na koncerty se chodíte bavit. Proto nám záleží na tom, aby vás bezpečnostní opatření obtěžovali co nejméně. Napsat pravé jméno na vstupenku je to nejmenší, co pro svou bezpečnost můžete udělat.

Projektem Lístocheck jsme revolučně změnily způsob, jakým kupujete vstupenky. Bez jména je vstupenka neplatná. Víme, že život přináší různé situace. Proto si můžete na každé vstupence koupené přes Lístocheck změnit jméno. Pouze vy sami a přímo v systému. První změna je bezplatná. Pokud nemáte vytvořen účet nebo si nevíte rady, ozvěte se nám. Rádi pomůžeme.

Děkujeme a přejeme hodně zábavy s Lístocheck